יום ב', ט’ בטבת תשע”ט
דף הבית טפסים כיתות ייחודיות חדר מורים יצירת קשר
הרשמה ליום פתוח
תגובות: 0   צפיות: 6
תגובות: 0   צפיות: 9
כיתות א' יוצרים ומכיירים בפלסטלינה לצורך תרגול צלילים שנלמדו. כיף ! זאת המילה.
קרא עוד...
כבכל שנה אנו מציינים את שבוע העליות במגוון פעילויות עשיר ומרתק הכולל : "הורים מספרים עלייה", מאכלי עדות, ילדים חוקרים ומלמדים ילדים.
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
בגורדון מאמינים ומקדמים למידה חדשנית, חוויתית ומשמעותית ולכן משקיעים בפיתוח מרחבי למידה מגוונים: גזיבו מקורה ללמידה ושיח בחצר בית הספר, ספריית חצר לקריאה בהנאה בזמן ההפסקות, שולחנות משחק ולמידה, מסדרונות תוכן פדגוגיים, חדר שילוב, כיתת עולים ועוד.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 121
תגובות: 0   צפיות: 326
אקלים חינוכי הוא סביבת העבודה והאווירה של מסגרת חינוכית כגון בית ספר או כיתה, מכלול האיכויות הסביבתיות במסגרת החינוכית כמו מרכיבים פיזיים וחומריים, וכן תהליכים קבוצתיים ויחסים חברתיים בין האנשים. האקלים החינוכי מתבטא בתרבות המתגבשת ומתעצבת עם הזמן ונחוות על ידי סגל ההוראה והתלמידים ומשפיעה על התנהגותם. ניתן להתייחס לאקלים החינוכי על פי המסגרת הספציפית, בשמות כגון אקלים בית ספרי או אקלים כיתה.
קרא עוד...
בשבוע החינוך נשחק עם הקהילה בעיר באמצעות הQR קודים שיצרנו מזה 3 שנים.
קרא עוד...
בעקבות למידה בנושא פתח תקווה עירי אתם מוזמנים ליצור תחנות בפתח תקווה
קרא עוד...
במסגרת שבוע חינוך תשע"ד תלמידי כיתות ג' וד' יצאו לסיור בעיר בעקבות השילוט העירוני שיצרנו עמיתיהם.
קרא עוד...
הייחודיות בית ספרנו היא בנושא ספורט. בית הספר חרט על דגלו את הסיסמא: "חינוך וספורט הדרך, האדם והתרבות מטרה". כדי לקדם את ייחודיות בית הספר, התלמידים קיבלו שיעורי העשרה בנושא ספורט: שיעורי כדורגל עם כדורגלנים, שיעורי התעמלות קרקע עם מורות מקצועיות ולאורך כל השנה נעשו פעילויות בנושא לתלמידי בית הספר וכן להורים.
קרא עוד...
רעיון המיזם נולד בפורום של מורים יזמים של מיקרוסופט במרץ 2014 בברצלונה. מטרת המיזם לחבר את התלמידים לאחד הנושאים עולמיים החשובים ביותר: שמירה על הירוק בכדור הארץ.
קרא עוד...
סיפור המיזם

מה דעתכם אם היתם יכולים לפרסם את הסיפורים שלכם? איך נראה לכם אם בטלפון הנייד שלכם היתם יכולים בבחירת אפליקציה נכונה, לראות או/ו להאזין לסיפורים של חברים בכיתה, בשכבה, בבית הספר או בעיר...
קרא עוד...
תכניות שבועיות
חדשות
אקלים בית ספרי
QRPT - למידה עירוני
SportBook
Trees Please!
MyStories
מקצועות לימוד
אלבום תמונות
למידה בשעת חירום