יום ג', כב’ בסיון תשע”ט
דף הבית דבר המנהלת לוח צלצולים תקנון צוות ביה"ס יצירת קשר
כמה כיף לראות את מגוון היצירות של תלמידי בית הספר בנושא הספר: ספרונים, סימניות , ספר שטו"זים, ושלל יצירות נוספות.
קרא עוד...
זכינו בביקורה המרגש והמשמח של היוצרת המפורסמת הגב' דתיה בן דור שהתארחה לכבוד שבוע הספר העברי.דתיה שרה והקריאה לילדי כיתות א-ג משיריה ויצירותיה המגוונות: שטו"זים, סימנים בדרך, אותיות מפטפטות ועוד רבות וטובות. תודה לך דתיה על הביקור ומקווים לראותך שוב.
קרא עוד...
היכנסו לקישור המצורף ושלמו עבור פרוייקט השאלת ספרים לשנת הלימודים הבאה - תש"פ
קרא עוד...
כבכל שנה כיתות א' הבוגרים מציגים בשמחה ובגאווה את טקס חג השבועות, הילדים לבושים בלבן עם זרים לראשם ונושאים סלסלות ביכורים מקושטות, חגיגה שאין כמותה לסיכום חגי השנה וגאווה גדולה בילדים שבגרו במהלך השנה.
קרא עוד...
את יום האחדות השנה ציינו באופן חגיגי במיוחד וזכינו לביקור מפקחת פרוייקט "בוקר של שיר", כל כיתות בית הספר עלו לשיר שיר כיתתי או שכבתי באופן מאחד ומגבש וכזה המטפח אוצר מילים בעברית והנאה מרובה לכולנו.
קרא עוד...
תלמידי בית הספר וצוות המורים יצרו יחד ליצנים צבעוניים ומקסימים מחומרים בשימוש חוזר לכבוד פורים,בית הספר מקושט לכבוד החג ויום היצירה היה חגיגה של צבעים.
קרא עוד...
אנחנו בבית הספר מזמנים לתלמידים חוויות חקר ולמידה על מנת להעצים את תרומתם לשמירה על הסביבה ושמירה על אורח חיים בריא. לאורך שבוע טו בשבט התקיימו פעילויות שונות בשכבות הגיל והתלמידים נהנו ממגוון הפעלות בנושא: יצירה מחומרים ממחוזרים, הכנת ראש דשא, שתילת שתילים, סדר טו בשבט חגיגי, חשיפה לחלקי הצמח והתרומה לבריאות.
קרא עוד...
כיתות א' יוצרים בפלסטלינה וממחישים אותיות וצלילים שנלמדו בתהליך רכישת הקריאה. אצלנו בגורדון צוות כיתות א-ב מאמין בסביבה נעימה, המחשה ותרגול מגוון בכדי לקדם את תהליך הקריאה והכתיבה.
קרא עוד...
אנחנו בבית הספר מקדמים למידה בסביבה חוויתית ומשמעותית ומשקיעים בפיתוח מרחבי למידה מגוונים ללמידה כיתתית וחוץ כיתתית. המרחבים משמשים את התלמידים לחקר, שיח, קריאה להנאה, משחק ולמידה.
קרא עוד...
תכניות שבועיות
חדשות
מקצועות לימוד
למידה מרחוק בחירום